Ubezpieczenie zdrowotne w Niemczech

Podstawowe ubezpieczenie zdrowotne

 Taryfy te przewidziane są dla obcokrajowców przebywających w Niemczech lub poza granicami kraju ojczystego. Ubezpieczenia te mogą zawierać osoby pracujące w Niemczech oraz członkowie ich rodzin.
W porównaniu z pełnymi prywatnymi taryfami ubezpieczenia zdrowotnego (Vollkrankenversicherung) istnieje w tym przypadku możliwość łatwego i szybkiego rozwiązania tego ubezpieczenia. Nie są to ubezpieczenia turystyczne!
Ubezpieczenie turystyczne oferowane jest wyłącznie w taryfie EXPAT VISIT. Otrzymają Państwo kartę zdrowotną, z którą mogą iść do lekarza w Niemczech i w Polsce. Przy zawieraniu tych ubezpieczeń nie jest wymagane nadpłacanie składek wstecz!
Warunkiem zgodności ubezpieczenia z ustawą (§§ 193 VVG oraz 195 Abs. 3 VVG) jest zachowany status „gościa”, tzn meldunek również w kraju pochodzenia. W naszej ofercie znajdą Państwo ubezpieczenia:
• bez nadpłaty zaległych składek ustawowych
• bez badania lekarskiego
• z gwarantowaną stabilnością składki ubezpieczenia
• składki na ubezpieczenie zdrowotne i wypadkowe można odliczyć od podatku U nas mają Państwo wolny wybór tańszych tymczasowych i droższych pełnych ubezpieczeń zdrowotnych!
Chętnie odpowiemy na Państwa pytania!
Prosimy o kontakt z jednym z naszych doradców: wystarczy wysłać datę urodzenia pod adres E-Mail: agnieszkaadamczuk@web.de kontakt telefoniczny z

Agnieszka Adamczuk

Schönbornstr. 1 54295 Trier
Graeffstr. 5 50823 Köln Deutschland

Mobil:0049 15226254230
E-Mail: agnieszkaadamczuk@web.de

Website: www.pro-expert.eu